Команди

Команда «Чайка»

Кобрин

/

2017

Тренер:

Потап

Команда «Улюблене місто»

Харків

/

2015

Тренер:

Сергій Сивохо

Команда «Українські рятувальники»

Харків

/

2016

Тренер:

Сергiй Сивохо

Команда «Тяп-ляп»

Ужгород

/

2016

Тренер:

Антон Лiрник

Команда «Тріо різні і ведуча (-ий)»

Київ

/

2015

Тренер:

Елена Кравець

Команда «Стоянiвка»

Молдова

/

2017

Тренер:

Iгор Ласточкiн

Команда «Сахара не надо»

Іллічівськ

/

2015

Тренер:

Игорь Ласточкин

Команда «Прозорий гонщик»

Одеса

/

2016

Тренер:

Iгор Ласточкiн

Команда «Ось ці хлопці, Радіофізики»

Київ

/

2017

Тренер:

Iгор Ласточкiн

Команда «Одеські манси»

Одеса

/

2015

Тренер:

Антон Лiрник

Команда «Нiколь Кiдман»

Суми

/

2017

Тренер:

Антон Лірник

Команда «Мініпанки»

Дніпро

/

2017

Тренер:

Оля Полякова

Команда «Колiжанки»

Львів

/

2016

Тренер:

Оля Полякова

Команда «Кілометр кімоно»

Донецьк

/

2016

Тренер:

Сергiй Сивохо

Команда «Замок Любарта»

Луцьк

/

2015

Тренер:

Оля Полякова

Команда «Заiнька»

/

2015

Тренер:

Елена Кравець

Команда «Де Рішельє»

Одеса

/

2015

Тренер:

Антон Лiрник

Команда «Два капітани – 1955»

Київ

/

2015

Тренер:

Сергiй Сивохо

Команда «Горобчик»

Харків

/

2016

Тренер:

Антон Лiрник

Команда «Генерали RK»

Кривий Рiг

/

2015

Тренер:

Потап

Команда «Вінницькі»

Вінниця

/

2017

Тренер:

Юрiй Горбунов

Команда «Відпочиваємо разом»

Хмельницький

/

2016

Тренер:

Оля Полякова

Команда «Manhattan»

Полтава

/

2015

Тренер:

Сергей Сивохо

Команда «180 і вище»

Дніпро

/

2016

Тренер:

Потап

Команда “Луганська збірна”

Луганськ

/

2018

Тренер:

Євген Кошовий

Команда “Крупа”

Дніпро

/

2017

Тренер:

Сергій Сивохо

Команда “Загорецька Людмила Степанівна”

Львів

/

2017

Тренер:

Юрій Горбунов

Команда “Біблійна збірна” г. Кам’янське

Кам'янське

/

2017

Тренер:

Потап

Команда “V.I.P Тернопіль”

Тернопіль

/

2015

Тренер:

Юрiй Горбунов

Збірна Вірмен України «Джан»

Київ

/

2018

Тренер:

Євген Кошовий

Інародний театр абсурду «Воробушек»

Харків

/

2018

Тренер:

Влад Яма

«Стоянівка»

Молдова

/

2018

Тренер:

Оля Полякова

«Стадіон ДІБРОВА»

Царичанка

/

2018

Тренер:

Юрій Ткач

«Пішло-поїхало

Миколаїв-Тернопіль

/

2018

Тренер:

Ігор Ласточкін

«Отдыхаем вместе»

Хмельницький

/

2018

Тренер:

Надя Дорофєєва

«Ніколь Кідман»

Суми

/

2018

Тренер:

Надя Дорофєєва

«Млеко»

Дніпро

/

2018

Тренер:

Стас Боклан

«Лукас»

Кременчук

/

2018

Тренер:

Ігор Ласточкін

«ГОТЕЛЬ 72»

Суми

/

2018

Тренер:

Влад Яма

«ВЕТЕРАНИ КОСМІЧНИХ ВІЙСЬК»

Київ-Остер-Прилуки

/

2018

Тренер:

Юрій Ткач

«ВІННИЦЬКІ»

Вінниця

/

2018

Тренер:

Оля Полякова

«30+»

Житомир

/

2018

Тренер:

Стас Боклан

Реєстрація на участь у фестивалі 2018

Дякуэмо!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відновлення паролю

На Ваш email було відправлено листа

Для відновлення паролю необхідной перейти за посиланням у ньому!