Дніпровська Ліга Сміху

Дніпровська Ліга Сміху (вона ж «Дніпровка», вона ж «ЛСД» – Ліга Сміху Дніпро) створена в 2015 році.

Редактор – Євген Гендін (автор Театру «КВН ДГУ», редактор перших двох фестивалів Ліги Сміху в Одесі; багаторічний редактор Дніпровської Ліги КВН)
Ведучий – Євген Чепурняк (заслужений артист України; актор і режисер Театру «КВН ДГУ»).

ОСНОВНІ МОМЕНТИ:
1. Внески відсутні.
2. Призовий фонд (найвищий в Україні): 60 тисяч гривень.
50 тисяч гривень розігруються в фіналі. 10 тисяч гривень на етапах:
– краща команда Фестивалю – 2000 грн .;
– краща команда 1/4 – 3000 грн .;
– краща команда 1/2 – 5000 грн.
3. Доброзичлива, вдумлива і креативна редактура (на всіх етапах, включаючи Фестиваль в Одесі).
4. Традиційно для Дніпровка (в цьому одна з її “фішок”) – велика увага приділяється підвищенню вміння команд працювати на сцені – що особливо важливо в
Телевізійної Лізі (з неоціненною допомогою Режисера Театру “КВН ДГУ” і Ведучого, засл.арт.України Євгена Чепурняк і того ж Євгена Гендина).
5. Ігри Ліги проводяться в Національному Аерокосмічному Центрі (510 місць). Фінал – у Театрі ім.Шевченка (1000 місць).
6. На іграх Ліги команда має можливість розмістити рекламу свого спонсора (відео-профайл команди; слова Ведучого, рядок, що біжить в телеверсії). ефіри
ігор – на 9 телеканалі.

Чемпіони та віце-чемпіони Дніпровка:
1 сезон 2015 рік.
Чемпіон – “Лукас” (Кременчук), тренер – Руслан Ханумак.
Віце-чемпіон – “Коліжанкі” (Львів), тренер – Юрій Ткач (і Тарас Стадницький)
2 сезон. 2016 рік.
Чемпіон – “Біблійна збірна” (Кам’янське), тренер – Олександра Шабаліна.
Віце-чемпіон – “Млека” (Дніпро), тренер – Ілона Соляник-Голубенко.
3 сезон. 2017 рік.
2 чемпіона: “Літній вечір” (Київ), тренер – Марк Куцевалов і “ХПЗЯ” (Бердянськ), тренер – Олександра Машлятіна.
Віце-чемпіон – “Ветерани космічних військ” (Київ-Остер-Прилуки), тренер Олександра Машлятіна

Команди, які грали в Дніпровці, в телесезоні Ліги Сміху:
– “Лукас” (Кременчук) – фіналіст 2-го телесезону; учасник 4-го телесезону;
– “Модельне агентство 180 і вище” (Дніпро) – чвертьфіналіст 2-го телесезону;
– “Коліжанкі” (Львів) – чвертьфіналіст 2-го телесезону;
– “Тяп-Ляп” (Ужгород) – учасник 2-го телесезону;
– “Капітан Кентавр” (Дніпро) – учасник гала-концерту 2-го телесезону;
– “Біблійна збірна” (Кам’янське) – учасник 3-го телесезону;
– “Мініпанкі” – учасник 3-го телесезону;
– “Літній вечір” (Київ) – учасник гала-концерту 3-го телесезону;
– “Ветерани космічних військ” (Київ-Прилуки-Остер) – учасник 4-го телесезону;
– Млека “(Дніпро) – учасник 4-го телесезону;
– “Готель 72” (Суми) – учасник 4-го телесезону;
Крім того:
– “500 днів літа”; (Дніпро) – учасник гала-концерту 1-го телесезону;
– “Два з половиною людини” – учасник гала-концерту 1-го телесезону;
Крім того:
– “Загорецька Людмила Степанівна” (учасник Дніпровької Ліги КВН – так-так, ще КВН!) – чемпіон 3-го телесезону;
– “Крупа” (чемпіон Дніпровської Ліги КВН-2011 – так-так, ще КВН!) – учасник 3-го телесезону;
– “Заинька” (останній чемпіон Дніпровської Ліги КВН – ох, ти, боже мій, ще КВН! – 2013р.) – віце-чемпіон 1-го телесезону.

«Зоряні тренери» Дніпровка:
У складі зоряних тренерів за ці роки були: Юрій Ткач ( «Дніпро»), Сергій Лаврик (КВН ХАІ), Руслан Ханумак ( «Зайченя»), Тарас Стадницький
( «Тернопільська особлива»); Дмитро Зубов ( «Лукас»), Дмитро Сидоров ( «Улюблене місто»), Анастасія Оруджева ( «Тріо Різні і Ведучий»), Аліна
Гордієнко ( «Тріо Різні і Ведучий»), Аліна Кошарна ( «Модельне агентство« 180 і вище ») і ін.

«Зоряні тренери сезону-2018»:
– Юрій Богуславський (актор Театру «КВН ДГУ»; фіналіст шоу «Х-фактор»)

– Ілона Соляник-Голубенко (актриса Театру «КВН ДГУ» та Академічного театру Драми і Комедії, заслужена артистка України)
– Оксана Немирівська (автор і ведуча передачі про моду «Тіп-топ»)
– Олександра Машлятіна ( «Тріо Різні і Ведучий»)
– Марк Куцевалов ( «Прозорий гонщик», «Сахара не надо»; чемпіон Ліги Сміху)
– Віктор Рожевий ( «Загорецька Людмила Степанівна»; чемпіон Ліги Сміху)

Команди сезону-2018:
«Абсурдно ОБ’ЄДНАННЯ ДЕТЕКТІВІВ, ЩО ПОЛЮЮТЬ НА ПРІВІДІВ ЗА ПІДТРИМКИ НАРОДНОГО Звукач» (Дрогобич) і тренер Віктор Рожевий

«БУЛЬВАР ТОРНАДО» (Київ) і тренер Віктор Рожевий

«ПЛЕМ’Я ПОМИЛКИ ДАРВИНА» (Дніпро) і тренер Марк Куцевалов

«Звукач» (Дніпро) і тренер Марк Куцевалов

«ОЛЕГ ВОЯЖ» (Київ) і тренер Ілона Соляник-Голубенко

«МИ ЧУЛИ гагари» (Харків) і тренер Ілона Соляник-Голубенко

«SOBRANIE» (Дніпро) і тренер Олександра Машлятіна

КОЛИШНІ (Дніпро) і тренер Олександра Машлятіна

«РАЦІОНАЛЬНИЙ ГАРРІ» (Харків) і тренер Оксана Немирівська

«Фантазери» (Запоріжжя) та тренер Оксана Немирівська

«ТЕАТР ІМЕНІ ПТАХ» (Кривий Ріг) та тренер Юрій Богуславський

«НІС (Херсон) і тренер Юрій Богуславський

Тренери команд:

Віктор Рожевий

Марк Куцевалов

Ілона Соляник-Голубенко

Олександра Машлятіна

Оксана Немирівська

Юрій Богуславський

Реєстрація на участь у фестивалі 2018

Дякуэмо!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відновлення паролю

На Ваш email було відправлено листа

Для відновлення паролю необхідной перейти за посиланням у ньому!